Eventy firmowe Warszawa, Gdańsk, Kraków

budują team spirit i promują markę

Eventy

NASZE OCZKO W GŁOWIE

Nie chcemy ukrywać, że eventy firmowe to nasze oczko w głowie. W końcu wiemy, jak ważne jest to, aby pracownicy nie tylko dobrze się znali, a zarazem rozumieli się i potrafili ze sobą współpracować. Dziś coraz większą uwagę kładzie się na team building, ale w rzeczywistości eventy firmowe, które organizujemy w Warszawie, spełniają znacznie więcej funkcji.

Eventy firmowe warszawa gdańsk kraków
1

Team spirit

Praca to nie tylko wykonywanie obowiązków i otrzymywanie za to wynagrodzenia. To także możliwość spotkania nowych osób, poznania ich, wymiany poglądów czy zawarcia znajomości, które czasem zmieniają się nawet w przyjaźń. Jako pracodawca musisz zdawać sobie sprawę z tego, że zespół pracowniczy, który się zna, a nawet lubi, pracuje wydajniej. Dzięki temu zwiększysz produktywność oraz swoje zyski. Nigdy nie bagatelizuj atmosfery w pracy i pamiętaj — szczęśliwy pracownik, to taki, który nie tylko robi to, co, lubi, ale też czuje się komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków. Napisz do nas, abyśmy mogli zorganizować dla Ciebie prestiżową galę, która przejdzie do historii Twojej firmy lub na długo zapadnie w pamięci Twoich gości.

2

Solidarność względem firmy

Pracownik musi mieć możliwość oderwania się, choć na chwilę od problemów i gonitwy za deadline’ami. Czas wolny może tu nie wystarczyć. Właśnie dlatego tworzymy eventy firmowe w Warszawie, które rozładowują napięcie, a przy tym pozwalają jeszcze bardziej polubić swoją pracę. I co najważniejsze wielu naszych klientów zauważa, że ich pracownicy z utęsknieniem oczekują kolejnych imprez czy pikników firmowych. Wszystko to powoduje też zwiększenie ich lojalności wobec firmy.

3

Zmniejsz dystans

Dzięki imprezom integracyjnym możesz pokazać swoim pracownikom, jak ważni są dla Twojej firmy. To będzie dla nich motywacja do dalszego rozwoju. Pamiętaj o tym, aby zaprosić również kierownictwo czy szefostwo. Dziś kładzie się duży nacisk na to, aby zmniejszać dystans między pracownikiem a kadrą kierowniczą, bo dzięki temu osoby zatrudnione mają czuć się tak samo ważną częścią zespołu. Niech każdy będzie świadom, że jego praca ma znaczenie dla losów całej firmy.

4

Promuj siebie, markę i produkty

Na imprezy firmowe możesz zaprosić też kontrahentów, aby pokazać jakimi wartościami kieruje się Twoja firma oraz, co wyróżnia Twoje produkty. Dzięki temu nawiążesz nowe kontakty i rozpoczniesz ciekawe współprace. Pokaż nie tylko swoją firmę w pozytywnym świetle, ale również siebie. Eventy firmowe, które organizujemy, zawsze są dopracowane od A do Z, więc na pewno zaproszeni przez Ciebie goście uznają, że dla Twojej firmy bardzo ważna jest dbałość o każdy detal i dobra atmosfera.

Najpopularniejsze eventy firmowe w Warszawie

Każdy impreza firmowa wymaga dokładnego planu, poświęcenia sporej ilości czasu na jego realizację i co najważniejsze dobrego pomysłu. Bez tych trzech aspektów sukces nie jest możliwy. Dzięki naszemu doświadczeniu razem stworzymy event, który jeszcze długo pozostanie w głowach Twoich pracowników, kontrahentów, szefostwa i zaproszonych gości. Dotychczas zorganizowaliśmy wiele różnych imprez, jednak obecnie największą popularnością cieszą się — imprezy integracyjne i motywacyjne, pikniki firmowe, wigilie firmowe, warsztaty, imprezy w plenerze. Nasza agencja, która znajduje się w Warszawie, doceniana jest za tworzenie eventów firmowych o niebanalnych motywach przewodnich. Coraz więcej naszych klientów stawia na bale przebierańców, imprezy z kasynem, warsztaty kulinarne, degustacje alkoholi, szkoły przetrwania, imprezy z teleturniejem, a nawet przyjęcia w stylu lat 20., 60. czy 80. W głowach naszych klientów nie ma ograniczeń, dzięki temu nasze realizacje mogą być za każdym razem niepowtarzalne. Sprawiamy, że nie ma w Warszawie dwóch takich samych eventów firmowych. Większość naszych klientów pragnie poprzez te wydarzenia zmotywować swoich pracowników. W trakcie gal rozdawane są nagrody w różnych kategoriach, np. najlepszy pracownik czy osoba zasłużona w jakiejś dziedzinie. Powodów może być wiele, jednak takie docenienie zawsze sprawia, że podnoszą się morale osoby, którą zatrudniasz i zwiększają się jej chęci do pracy, a także do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Z chęcią organizujemy także gale połączone z jubileuszem Twojej działalności. Jednak nie tylko firmy organizują gale. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas również fundacje, organizacje, instytucje czy też znane osobistości. W końcu gale przybierają wiele różnych form i spełniają rozmaite cele — charytatywne, motywacyjne, promocyjne itd. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich. Czekamy, aż rzucisz nam wyzwanie, któremu z chęcią sprostamy i pomożemy Ci zorganizować zjawiskową galę.