Eventy z celebrytami

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane wydarzenie

Niezapomniane

WYDARZENIA

Chcesz zapewnić swojemu wydarzeniu niezapomnianą oprawę? W takim razie zadbaj o dużą frekwencję, a publikę przyciągnij, zapraszając gwiazdy. Organizacja takiej imprezy wymaga doświadczenia i sieci kontaktów, dlatego to właśnie my organizujemy eventy z celebrytami, dzięki którym zyskasz rozgłos, zainteresowanie i okazję do doskonałej zabawy.

Dlaczego zorganizujemy Ci najlepszy event z celebrytami?

Niektóre imprezy wymagają jeszcze większego zainteresowania, które możesz uzyskać, zapraszając jakąś znaną osobę. Event z celebrytami może podnieść rangę wydarzenia bądź po prostu zainteresuje szersze grono odbiorców. Jednak taka impreza wymaga odpowiedniej logistyki i doświadczenia. W końcu wiele gwiazd ma konkretne życzenia dotyczące standardów, otoczenia, a nawet rodzaju przyjęcia, w którym wezmą udział. Dlatego my spełnimy te wszystkie kryteria za Ciebie. Dzięki temu zyskasz prestiż, na którym Ci zależy. Potrzebujesz dowodów na to, że jako Eventomi powinniśmy przygotować dla Ciebie event z gwiazdami? W zanadrzu mamy wiele powodów, ale chętnie ujawnimy Ci najważniejsze z nich. Większość naszych klientów pragnie poprzez te wydarzenia zmotywować swoich pracowników. W trakcie gal rozdawane są nagrody w różnych kategoriach, np. najlepszy pracownik czy osoba zasłużona w jakiejś dziedzinie. Powodów może być wiele, jednak takie docenienie zawsze sprawia, że podnoszą się morale osoby, którą zatrudniasz i zwiększają się jej chęci do pracy, a także do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Z chęcią organizujemy także gale połączone z jubileuszem Twojej działalności. Jednak nie tylko firmy organizują gale. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas również fundacje, organizacje, instytucje czy też znane osobistości. W końcu gale przybierają wiele różnych form i spełniają rozmaite cele — charytatywne, motywacyjne, promocyjne itd. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich. Czekamy, aż rzucisz nam wyzwanie, któremu z chęcią sprostamy i pomożemy Ci zorganizować zjawiskową galę.

Przyciągniesz uwagę uczestników

Dobrze zorganizowany event powinien porwać tłumy i zapaść w pamięci wszystkich uczestników – właśnie tą zasadą kierujemy się w trakcie planowania imprez. Dodatkowo zapraszając celebrytów, zwiększysz ogólne zainteresowanie wydarzeniem. Możesz też liczyć na dużą frekwencję, bo każdy – pracownik, kontrahent bądź postronna osoba – będzie chciała wziąć w nim udział. Napisz do nas, abyśmy mogli zorganizować dla Ciebie prestiżową galę, która przejdzie do historii Twojej firmy lub na długo zapadnie w pamięci Twoich gości.

Poprawisz wizerunek firmy

Zaprosimy dla Ciebie gwiazdę, która jest powszechnie znana, szanowana i lubiana. Dzięki temu jej opinia wpłynie też na sposób postrzegania Twojej firmy. Dlatego event z celebrytami jest dobrym sposobem na poprawę lub zmianę wizerunku. Dodatkowo pomożemy Ci dopasować rodzaj imprezy, abyś osiągnął swój cel. Z kolei całą organizacją zajmiemy się my, czyli prawdziwi specjaliści w świecie marketingu i wizerunku. Poprowadzimy Cię nie tylko po trudnej ścieżce związanej z organizacją eventów z gwiazdami, ale również pokażemy, jak to może wpłynąć na opinię Twoich klientów, pracowników, kontrahentów, inwestorów bądź innych zainteresowanych osób.

Podniesiesz rangę wydarzenie

Chcesz, by event miał wyższą rangę? W takim razie skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wydarzenie z celebrytami, którzy skutecznie podniosą znaczenie wydarzenia. Dzięki temu nawet spotkanie dla pracowników może zyskać zupełnie innego charakteru. Zadbamy o to, by wybrać gwiazdę odpowiednią do okazji, przygotujemy plan, zajmiemy się lokalem, jedzeniem, scenariuszem i wszystkim detalami. W ten sposób event będzie profesjonalny, a przy tym zyska jeszcze większego formatu.

Kiedy warto zaprosić celebrytów?

12 pomysłów

Eventy z gwiazdami mogą mieć różny charakter i tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Jednak nie musisz się obawiać, bo we wszystkim Ci pomożemy, a dzięki temu na pewno wybierzemy rodzaj wydarzenia, w którym celebryta może pełnić funkcję konferansjera bądź po prostu użyczy swojego wizerunku. Najczęściej polecamy zapraszać celebrytów w trakcie organizacji:

Akcji charytatywnych
Wspierających wydarzenia
Uroczystych otwarć
Koncertów
Gali
Premier
Bankietów
Finałów akcji lojalnościowych
Eventów w centrach handlowych
Finałów akcji lojalnościowych
Imprez okolicznościowych
Przyjęć firmowych

Do grona naszych klientów należą firmy z całego świata, które działają globalnie i lokalnie. Branża nie ma dla nas znaczenia, bo organizujemy eventy w Warszawie dla każdej firmy i nie tylko. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej zachęty, to po prostu sprawdź, kto już nam zaufał, czyli np.: • Dom Szampana  • Continental • Medicover S.A. • New Orleans Club Warsaw S.C. • Bank of Indonesia • Stanowy Uniwersytet Północnej Karoliny • Bystrzak – Akademia Twórczego Rozwoju.