Organizacja Eventów Warszawa, Gdańsk, Kraków

Zaufaj sprawdzonej agencji

O nas

EVENT TO WIĘCEJ NIŻ NASZA PASJA!

Nazwa naszej agencji eventowej, czyli Eventomi nie jest przypadkowa, gdyż jesteśmy częścią jednej z najlepszych agencji marketingowych, czyli Nakatomi. Dzięki temu możemy dać Ci wiedzę, umiejętności i znajomość branży, a to wszystko jest kluczowe podczas organizacji eventów w Warszawie.

Kto współtworzy Eventomi?

Zespół najlepszych specjalistów, pełnych kreatywnych pomysłów, uśmiechu i zaangażowania – właśnie z takimi ludźmi będziesz współpracować, jeśli nam zaufasz. Gwarantujemy Ci nie tylko pełen profesjonalizm, ale również praktyczną oraz teoretyczną znajomość tematu. Dzięki temu możesz powierzyć nam organizację wydarzeń, a przy okazji zarazimy Cię energią i pozytywnym myśleniem. Razem stworzymy naprawdę niezapomniany event.

Kto już nam zaufał?

Na przestrzeni lat jako Nakatomi przygotowaliśmy setki kampanii marketingowych i wizerunkowych. Dzięki temu jako marka Eventomi dokładnie wiemy, czego potrzebujesz. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom, zaplanować wielkie wydarzenie bądź zorganizować szkolenie w wąskim gronie. Tak naprawdę żadne z Twoich życzeń nie sprawi nam problemu, bo lubimy wyzwania, a przy tym chcemy zapewnić Ci chwilę radości i zadowolenia, gdy otrzymasz od gości gratulacje za stworzenie doskonałego eventu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my przygotujemy dla Ciebie właśnie takie wydarzenie.

Nagrody – jak nas wyróżniano?

Chęć działania to zawsze klucz do celu. Takie nastawienie sprawiło, że pod szyldem Nakatomi osiągnęliśmy wiele sukcesów. Każda z otrzymanych nagród jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale przede wszystkim dzięki nim możemy pokazać Ci, dlaczego warto powierzyć nam organizację eventów w Warszawie. Naszą chlubą jest CEO Nakatomi – Ewelina Kołoda, która systematycznie nie tylko zdobywa globalny rynek, ale również szereg nagród. Ostatnio okrzykniętą ją osobowością roku 2018 w kategorii biznes oraz zwyciężyła w plebiscycie #100KobietBiznesu.

Jako agencja marketingowa wyróżniamy się na tle innych firm, dzięki temu systematycznie pojawiamy się na pierwszych miejscach w raportach magazynu Interaktywnie. Uczestnictwo w galach, podczas których regularnie odbieramy nagrody, sprawiło nam nie tylko radość z kolejnych sukcesów, ale również pokazało potrzeby uczestników różnych wydarzeń. W ten sposób potrafimy jeszcze lepiej zorganizować eventy dla mniejszej bądź większej liczby osób