Organizacja gali tylko z Eventomi

Gale na najwyższym poziomie

Gale

WEDŁUG Eventomi

Chcesz zorganizować w swojej firmie prestiżowe wydarzenie? Szukasz sposobu na docenienie swoich pracowników, kontrahentów czy osób odznaczających się swoimi dokonaniami? Zatem zleć nam organizację gali. Dodaj swojej firmie prestiżu, wyróżnij osoby, które współtworzą Twoją firmę i zyskaj całą masę korzyści.

Kiedy powinieneś zorganizować galę?

Gala jest podniosłym wydarzeniem, które pokochali polscy przedsiębiorcy i nie tylko. Dlaczego? Bo łączy ze sobą zarówno imprezy firmowe, bankiety, jak i rozdania nagród. Wszystko to sprawia, że zamiast organizować kilka wydarzeń, możesz zdecydować się na stworzenie jednego, ale za to jakościowego eventu. W końcu z tego właśnie słyną nasze gale — są wyjątkowe, szykowne i dopracowane. Większość naszych klientów pragnie poprzez te wydarzenia zmotywować swoich pracowników. W trakcie gal rozdawane są nagrody w różnych kategoriach, np. najlepszy pracownik czy osoba zasłużona w jakiejś dziedzinie. Powodów może być wiele, jednak takie docenienie zawsze sprawia, że podnoszą się morale osoby, którą zatrudniasz i zwiększają się jej chęci do pracy, a także do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Z chęcią organizujemy także gale połączone z jubileuszem Twojej działalności. Jednak nie tylko firmy organizują gale. Niejednokrotnie zgłaszają się do nas również fundacje, organizacje, instytucje czy też znane osobistości. W końcu gale przybierają wiele różnych form i spełniają rozmaite cele — charytatywne, motywacyjne, promocyjne itd. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich. Czekamy, aż rzucisz nam wyzwanie, któremu z chęcią sprostamy i pomożemy Ci zorganizować zjawiskową galę.

Zaplanowane od A do Z

Gala to wydarzenie, które wymaga poświęcenia sporej ilości czasu na analizę i planowanie. Nasi specjaliści posiadają lata doświadczenia, dzięki czemu doskonale wiedzą, jakie rozwiązania przynoszą pożądane efekty, a z jakich lepiej zrezygnować. Rozpoczynamy naszą pracę od szczegółowych rozmów z klientami, aby poznać nie tylko wszystkie Twoje wymagania, ale też lepiej zrozumieć firmę. Dzięki temu tworzenie scenariusza staje się łatwiejsze, a efekt satysfakcjonujący. Napisz do nas, abyśmy mogli zorganizować dla Ciebie prestiżową galę, która przejdzie do historii Twojej firmy lub na długo zapadnie w pamięci Twoich gości.

Unikatowe

Zdajemy sobie sprawę z tego, że spójna wizja jest kluczowa. Organizacja gal to zadanie, z którym poradzą sobie jedynie najlepsi, a my zdecydowanie możemy zaliczyć się do tego zaszczytnego grona. Naszą tajną bronią jest kreatywność, doświadczenie i korzystanie z rozmaitych ozdób oraz dekoracji, które tchną życie w każde wydarzenie. W dodatku jesteśmy w stanie zadbać o godną oprawę dla Twojej firmy oraz zaproszonych gości.

Eleganckie i stylowe

Dbamy o to, aby wymyślić motyw przewodni każdej gali, który następnie pokazujemy poprzez wystrój sal, stołów, muzykę czy oświetlenie. Naszym zadaniem jest to, aby zadbać o zaprezentowanie Twojej firmy z jak najlepszej strony. Odrobina blichtru oraz luksusu sprawi, że obecni w sali potencjalni kontrahenci dostrzegą w Tobie kandydata do współpracy, a w Twojej marce potencjał rozwojowy.

Kompleksowe

Podczas organizacji takich wydarzeń przykładamy dużą uwagę do tego, żeby dopilnować wszystkiego, co tylko jest potrzebne, aby gala mogła się w ogóle odbyć. Zwracamy uwagę na dobór lokalizacji, cateringu, muzyki, nagłośnienia, oświetlenia czy stworzenie scenariusza. Zależy nam na tym, by nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego nie boimy się nowych wyzwań i staramy się sprawić, aby nasze usługi były jak najbardziej elastyczne. Naszym zdaniem to sekret udanych i całkowicie niepowtarzalnych gal.